MRS פתרונות תקשורת מתקדמים

077-4118111

Deprecated: הפונקציה wp_make_content_images_responsive הוצאה משימוש בגרסה 5.5.0! יש להשתמש ב- wp_filter_content_tags() במקום. in /home/mrscoil/domains/mrs.co.il/public_html/wp-includes/functions.php on line 6031

מצלמות אבטחה

MRS תקשורת מחשבים מתמחה ביבוא, בשיווק ובהתקנה של מצלמות אבטחה במעגל סגור מהמתקדמות בעולם, ליצירת מערך אבטחה מדויק, יעיל ואמין.

החברה הינה משווקת מורשה בישראל של חברת Acti – אחת החברות המובילות בעולם בתחום מצלמות האבטחה, ודואגת לספק לכל לקוח את מערכת האבטחה המתאימה ביותר לצרכיו.

מצלמות אבטחה

מצלמות אבטחה מהוות היום מערכת מיגון לכל דבר, והן מאפשרות שליטה ובקרה על המתרחש במקום המצולם 24 שעות ביממה. יעילותן כאמצעי זיהוי, מעקב והרתעה כאחד אינה מוטלת בספק, והן נמצאות כיום הן בצורה גלויה והן בצורה סמויה, במקומות רבים ומגוונים. השימושים העיקריים של מצלמות אבטחה הם מיגון, מניעת גניבות או ונדליזם, מניעת ריגול עסקי והדלפות מידע וכן פיקוח על הנעשה בשטחי ערים ויישובים ועל המתרחש בכבישים.

סוגי מצלמות האבטחה של MRS:

מצלמות רשת (IP MEGA PIXEL) – מצלמות אבטחה אשר מתחברות ישירות לרשת תקשורת המחשבים וכן לרשת האינטרנט ומאפשרות צפייה ישירה במתרחש במקום המצולם מכל מקום בעולם באמצעות כל מחשב או טלפון סלולארי תומך. מצלמות אלה עושות שימוש בדחיסה חזקה ובפרוטוקולים מתקדמים של העברת נתונים ומידע, ומעבירות את השידור אל רשת האינטרנט באיכות גבוהה ביותר. למצלמות רשת פונקציות מתקדמות נוספות כגון אפשרות של הקלטה על פי גילוי תנועה, קבלת התראות בדואר האלקטרוני וב-SMS וכן אפשרות להתאמה מדויקת של המערכת לצורכי הלקוח. בזכות העובדה שמצלמות רשת לא מצריכות חיבור ישיר למכשיר הקלטה, ניתן לחבר למערך האבטחה מאות מצלמות.

 • מצלמות רשת IP אלחוטיות – מצלמות המיועדות להתקנה במקומות בהן קיימת בעיית חיווט, ובעיקר בשטחים רחבי היקף. מצלמות אלה מסוגלות לקלוט את כל המתרחש בטווח של כ-100 קילומטרים ממקום התקנתן, ומאפשרות בקרה מלאה על הנעשה בשטח. מצלמות אלה משמשות את MRS בפרויקט "עיר בטוחה – עיר ללא אלימות" ובפרויקטים מורכבים נוספים.
 • מצלמות ממונעות (PTZ - Pan, Tilt & Zoom) – מצלמות הכוללות מנוע המאפשר להן להסתובב סביב צירן, לנוע מעלה ומטה ולבצע תקריב (זום). מצלמות אלה נשלטות בדרך כלל באמצעות שלט קווי או אלחוטי או באמצעות מחשב המאפשר צפייה מרחוק במתרחש.
 • מצלמות LPR – מצלמות ייעודיות לצילום לוחיות רישוי של רכבים. מצלמות אלה מותקנות בכבישים מהירים בכבישי אגרה, בשערי יישובים, במתחמי פריקת סחורות ועוד, ומשמשות לזיהוי מדויק של רכבים בכל תנאי תאורה ומזג אוויר, 24 שעות ביממה. המצלמות מבצעות סריקה אופטית של לוחית הרישוי, ובאפשרותן להתחבר למערכות אלקטרוניות כגון שער חשמלי בכניסה למתחם ולהורות על פתיחתו. בבסיס הנתונים של מערכת ה-LPR מתועדים כל הפרטים הדרושים לזיהוי הרכב ובעליו: שם בעל הרכב, שעת כניסתו למתחם, שעת עזיבתו ופרטים נוספים. תיעוד זה מאפשר לשלוף נתונים מהמערכת בכל רגע נתון, ולדעת אילו רכבים נמצאים בזמן מסוים במתחם ואילו כבר עזבו.
 • מצלמות Vary-focal – מצלמות אבטחה בעלות מנגנון המאפשר ביצוע תקריב וריחוק ידניים של האזור המצולם למרחקים של 9-4 מטרים, 22-9 ועוד. מצלמות אלה כוללות לדים אינפרא אדום והן מאפשרות איכות צילום יוצאת דופן, המותאמת במדויק לצורכי השטח ולדרישות הלקוח.
 • מצלמות אינפרא IR – מצלמות אבטחה המצוידות בתאורת לדים אינפרא אדום הנמצאים בצמוד לעדשה ומאפשרים ראיית לילה גם בחושך מוחלט. בזכות עובדה זו מצלמות אלה הן הבחירה המועדפת על לקוחות הזקוקים לצפות במתרחש במקומות בהם כמות האור ירודה או לא קיימת כלל. רוב מצלמות האינפרא ממוגנות בפני מים ועמידות גם בתנאי מזג אוויר קיצוני, ולכן מאפשרות אבטחה פנימית וחיצונית כאחד.
 • מצלמות אבטחה משולבות – מערכות אבטחה המשלבות קליטת קול ותמונה, וכן צפייה ושליטה מרחוק באמצעות מחשב.
 • מצלמות נסתרות – מצלמות הניתנות להטמנה בתוך חפצים שונים כגון פרוז'קטורים, גלאי עשן, שעונים, תמונות ועוד, וכך מאפשרות מעקב אחר המתרחש ללא ידיעת המצולמים. מצלמות נסתרות הן מצלמות אידיאליות למעקב אחר אנשים הנשכרים לצורך טיפול ביקיריכם ואחר עובדים במקומות העבודה.
 • מצלמות גוף (Box Cameras) – מצלמות המיועדות בדרך כלל לצילום בשטח סגור. היתרון של מצלמות אלה הוא, שהן בעלות עדשה נפרדת, אותה ניתן להחליף בהתאם לצורכי הצילום. ישנן מצלמות גוף נייחות ומצלמות גוף ניידות, המאפשרות סריקה מתמדת של השטח המצולם.
 • מצלמות זום – מצלמות אבטחה בעלות זום רחב, המאפשר התקרבות והתרחקות מהאזור המצולם. מצלמות אלה יעילות במיוחד למעקב אחר אנשים חשודים ואחר כלי רכב הנמצאים במרחק רב מהן.
 • מצלמות צינור – מצלמות אבטחה קטנות וצרות המעוצבות כצינור, ויכולות להתאים לתלייה מהתקרה או לתלייה על הקיר. מצלמות אלה ממוגנות מפני מים ולכן יכולות להתאים לאבטחה פנימית וחיצונית כאחד.
 • מצלמות כיפה (DOME) – מצלמות אבטחה הנקראות כך על שם צורת הכיפה שלהן, המאפשרת את שילובן המלא בעיצוב החלל. ישנם מספר סוגים של מצלמות כיפה, ביניהם מצלמות יום, מצלמות לילה, מצלמות ממוגנות מפני ונדליזם ומצלמות בעלות עדשה משתנה. הרזולוציה של מצלמות הכיפה גבוהה יחסית, והן מותקנות בדרך כלל בבתי עסק ובכניסות למבנים.

MRS תקשורת מחשבים מספקת מוצרים משלימים למערכות המיגון שהיא משווקת, שיספקו לכם ביטחון מלא:

MRS משווקת מבחר כרטיסי הקלטות DVR (מקליטי וידיאו דיגיטליים) ומוצרים משלימים נוספים, אשר הופכים את האבטחה לבטוחה!

 •  DVR Stand Alone – מערכת הקלטה עצמאית בעלת לוח אלקטרוני הממיר את התמונה האנלוגית המתקבלת ממצלמת האבטחה, לקובץ דיגיטלי איכותי. באמצעות מערכת ההפעלה של המכשיר ניתן לשלוט בצורה מלאה על צורת הצפייה ועל צורת ההקלטה, וכן להצפין את התוכן המוקלט, לצורך שמירה על פרטיות. מערכות ההקלטה העצמאיות כוללות יחידת שידור לאינטרנט, המאפשרת צפייה בשידורי המצלמות וגישה לכל ההקלטות באמצעות מחשב מרוחק ובאמצעות טלפון נייד.
 • DVR Stand Alone Hybrid – צפייה במצב חי, חיפוש אירועים, שחזור אירועים, הקלטה, גיבוי וצפייה ברשת מתאפשרים בו זמנית באמצעות מערכת הקלטה עצמאית שיכולה להתחבר הן למערכות אבטחה אנלוגיות והן למצלמות IP דיגיטליות, ומהווה שילוב מנצח בין שני העולמות. למערכת מתקדמת זו ניתן לחבר עד 32 מצלמות קבועות וממונעות, והיא מספקת איכות תמונה גבוהה מאוד הן בצפייה והן בשחזור. בנוסף מאפשרת המערכת הקלטה עם הפעלת חיווי ממערכת אזעקה או מממסרים אחרים, ומתריעה על פריצה או חדירה לאזורים מסומנים.
 • כרטיס DVR למחשב – כרטיס הקלטה המותקן במחשב, והופך אותו ליחידת הקלטה עצמאית לכל דבר. הקישור לרשת האינטרנט מתבצע באמצעות כרטיס רשת, ומתנהל באמצעות מערכת ההפעלה של המחשב עצמו. השליטה על מערכת ההקלטה מתבצעת באמצעות תוכנה ייעודית המגיעה עם הכרטיס.
 • תוכנת NVR לצפייה במצלמות IP – תוכנת "צד שלישי" המאפשרת ניהול של מספר מצלמות IP תחת אפליקציה אחת, גם כאשר המצלמות הינן מתוצרת מספר חברות שונות. התוכנה מאפשרת צפייה והקלטה באמצעות כל המצלמות המחוברות אליה. כאשר מדובר בחיבור של מאות מצלמות למערכת, הצפייה בכל השידורים מתבצעת באמצעות מסך מפוצל.
 • שרתי וידיאו – שרתים המתחברים למצלמות אבטחה אנלוגיות ומשמשים לדחיסת נתוני צילום הווידיאו על מנת להאריך את משך ההקלטה ולהעביר את הנתונים לרשת התקשורת.
 • מסכים – מסכי צפייה מתוצרת החברות המובילות בתחום, החל ממסכים בסיסיים וכלה במסכי LCD בטכנולוגיית FULL HD ובמסכי LED.
 • ג'ויסטיק – מקלדת מקשים מיוחדת, המיועדת לכיוון הזום והפוקוס של מצלמות האבטחה מעמדה מרוחקת – בקלות ובנוחות ובעלת פונקציות רבות נוספות.
 • מערכות כריזה – מערכות כריזה ייחודיות אותן ניתן לחבר לרוב מצלמות האבטחה ושרתי הווידיאו, ולהשיג שליטה מלאה על המתרחש. המערכות מאפשרות לכרוז בזמן אירוע, כאשר נצפית תנועה חשודה באמצעות המצלמות, וניתנות ליישום בצורה קווית ואלחוטית.
 • מערכות מעקב לקופות רושמות ממוחשבות – מערכות המעבירות את תוכן ההקלדות על גבי מערכת הניהול של מצלמות המעקב בבית העסק. תוכן זה נשמר על גבי מערכת ההקלטה של מערכת האבטחה, דבר המאפשר לבעל העסק מעקב צמוד ויומיומי אחר ההכנסות וההוצאות של העסק.

השירות של MRS

MRS תקשורת מחשבים מספקת ללקוחותיה שירות מקצועי מ-א' ועד ת'. השירות כולל הגעה של יועץ אבטחה אל המקום המיועד להתקנת מצלמות אבטחה, על מנת לאפיין במדויק את צורכי הלקוח ואת האזורים הרגישים במקום. האפיון יכלול המלצה לגבי סוגי מצלמות האבטחה הדרושים ולגבי מיקומן האידיאלי של המצלמות בשטח.

לקבלת מידע נוסף ולהזמנת שירות בתחום

מצלמות אבטחה - צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.

מאות לקוחות מרוצים בארץ ובעולם לא טועים: עם MRS תקשורת מחשבים אתם יכולים להיות בטוחים.