MRS פתרונות תקשורת מתקדמים

077-4118111

Deprecated: הפונקציה wp_make_content_images_responsive הוצאה משימוש בגרסה 5.5.0! יש להשתמש ב- wp_filter_content_tags() במקום. in /home/mrscoil/domains/mrs.co.il/public_html/wp-includes/functions.php on line 6031
Data Security

בימים בהם קיימת תחרות עסקית גדולה בין חברות ועסקים שונים, כל ארגון שחיסיון המידע שברשותו חשוב לו – זקוק למערכות אבטחת מידע מתקדמות. מערכות אבטחת מידע מאפשרות למנוע זליגת מידע מהארגון ומספקות יתרון משמעותי לבית העסק העושה בהן שימוש.

MRS תקשורת מחשבים משווקת מגוון מערכות אבטחת מידע לעסקים, אשר תסייענה להם במניעת מקרים כגון פריצות למחשבים; פרסום, סחר או חשיפה של מידע רגיש; מחיקת תיקיות או מסמכים ממחשבי הארגון ועוד.

מערכות אבטחת מידע של MRS

מערכות אבטחת המידע של MRS הינן מהמתקדמות בעולם, ומסוגלות לבצע מגוון רחב של פעולות אבטחה שתמנענה אפשרות של ריגול תעשייתי ושל העברת מידע חסוי למקומות אליהם הוא לא צריך להגיע.

 • הצפנת קבצים ותיקיות
 • הצפנת נתבים – לאבטחת רשתות אלחוטיות
 • הגבלת גישה למקורות מידע רגיש
 • מעקב אחרי תנועות מידע
 • סריקת כתובות מבחוץ ומתוך הרשת הפנימית
 • זיהוי זליגת מידע באמצעות תוכנות רוגלה
 • שליטה ובקרה על התקנת תוכנות בתחנות קצה
 • סינון אתרים (URL Filtering) – מניעת גישה לאתרים מסוימים, על פי החלטת הארגון.
 • שליטה ובקרה על העתקת קבצים להתקנים המחוברים לתחנות קצה – USB, צורב, מדפסת ועוד
 • פתרונות Firewall (חומת אש) ו- Proxy – חומת אש מסייעת למניעת זליגת נתונים ומידע מהארגון החוצה, וכן מגנה על המערכת הממוחשבת של העסק מפני פריצות וחבלה; שרתי Proxy הינם שרתים המתווכים בין סביבת העבודה של המשתמש לבין סביבת האינטרנט, ובאמצעותם ניתן הן לחסום גלישה לאתרים מסוימים, וירוסים, סוסים טרויאניים ועוד, היכולים להוות סכנה לארגון, והן לחסום את אפשרות זיהוי כתובת ה-IP של מחשבי הארגון.
 • פתרונות סריקת תוכן אנטי-וירוס, אנטי-ספאם – תוכנות אנטי-וירוס מגנות על מחשבי הארגון מפני וירוסים, תולעים וסוסים טרויאניים היכולים לאיים על המידע האגור בתוכם; תוכנות אנטי-ספאם מאפשרות זיהוי וסינון של דואר זבל. פתרונות אלה מסייעים להגנה על מחשבי הארגון גם מפני התקפות האקרים, המתבצעות בדרך כלל באמצעות שליחת וירוסים ותולעים.
 • פתרונות Token + OTP – הגבלת גישה למידע על פי הגדרות משתמש (גישה ברמת מנהל מערכת / גישה ברמת עובד) וכן סיוע במניעת גרימת נזק למערכת באמצעות תוכנות זדוניות.
 • פתרונות SSL VPN – פתרונות המאפשרים גישה מרחוק למחשבים הנמצאים בארגון הן עבור העובדים והן עבור אנשי התשתיות. פתרונות אלה דורשים מערך הצפנה ואבטחה הדוק ביותר, ולכן מהווים פתרון המאפשר השתלטות מרוחק על מחשבי הארגון בצורה מאובטחת.
 • פתרונות לאבטחת רשתות אלחוטיות – רשתות אלחוטיות שאינן מאובטחות הופכות את המחשבים המחוברים אליהן לקלים יותר לפריצה. על מנת למנוע זליגת מידע מהארגון, חשוב להתקין בארגון פתרונות מתקדמים לאבטחת רשתות אלחוטיות, ביניהם: שינוי סיסמת כניסה לנתב, שינוי ה- SSID של הנתב, חסימת שידור ה-SSID של הנתב, ביטול מנגנון ה- DHCP, סינון כתובות MAC בעלות גישה לנתב, הצפנה באמצעות סיסמה במנגנון WEP, WPA או WPA2, ביטול ניהול מרחוק, הקטנת עוצמת השידור, ביטול מנגנון ה- UPNP ועוד. הפתרונות מיושמים בהתאם לרמת האבטחה הנדרשת ולדרישות הלקוח.
 • תוכנות ופתרונות להרצת גרסאות שונות של מערכות הפעלה בו-זמנית על גבי מחשב אחד – יצירת סביבת מחשוב עצמאית, תוך קביעת הגבלות גישה למידע והצפנת מידע רגיש.
 • ניטור מצב שרתים ותקשורת – ניטור מדויק המאפשר זיהוי מוקדם של תקלות היכולות להשפיע לרעה על ביצועי מערכת המחשבים ואף להוביל להשבתה מלאה שלה. המידע על תקינות השרת נצפה על ידי הלקוח באמצעות פורטל WEB ייעודי.

שירותים משלימים בעולם האבטחה

MRS מבצעת סקרי אבטחת מידע שמטרתם למפות את מערך התקשורת כולו באתרי הארגון, את מערך השרתים בארגון ואת מערך האבטחה הכולל בארגון. באמצעות סקרי אבטחת המידע ניתן לדעת היכן קיימים "חורים" באבטחת המידע, וניתן לבצע התאמה מדויקת של מערכות אבטחת מידע לארגון.

השירות של MRS

MRS תקשורת מחשבים מתעדכנת באופן רציף בחידושים הטכנולוגיים בתחום אבטחת המידע, על מנת לספק ללקוחותיה את המוצרים ואת השירותים האחרונים בתחום, שיסייעו להם לשמור על חיסיון המידע העסקי בצורה הטובה והבטוחה ביותר.

השירות של MRS כולל ביצוע בדיקות תקינות תקופתיות ותחזוקה שוטפת של מערכות אבטחת המידע ושל מערכות התקשורת בארגון, על מנת להבטיח שהמידע שלכם יהיה שמור ומוגן בכל רגע נתון.

 

מאות לקוחות מרוצים בארץ ובעולם לא טועים:

עם MRSתקשורת מחשבים אתם יכולים להיות בטוחים.